Rozważania w Mondelez

Jak podaje „Sky News” Mondelez International,y, wynajął doradców,, którzy mają przyjrzeć się możliwościom sprzedaży niektórych europejskich marek i aktywów firmy”. Według brytyjskiej telewizji koncernowi  doradza bank inwestycyjny Lazard. Jest to ten sam  bank, który pomagał w przejęciu Cadbury w wyniku czego powstała największa spółka cukiernicza na świecie.

ZAPOZNAJ SIĘ Z CAŁYM ARTYKUŁEM

Ocena roczna

mozskarbimierz.pl 13 stycznia 2013 No i stało się. Właśnie jesteśmy po ocenie rocznej- pierwszej , która będzie miała wpływ na podwyżkę płac. Tak jak się spodziewaliśmy i przewidywaliśmy wprowadziła ona bardzo duże zamieszanie i poruszenie wśród pracowników. Niejasne kryteria jak również sytuacja oceniania przez pryzmat wzajemnych relacji między bezpośrednim przełożonym team leader, a podwładnymi doprowadziły do tego , iż mogli Oni pracownikom „niewygodnym ” czytaj: domagającym się przestrzegania praw pracowniczych wystawić oceny dzięki którym w sposób jasny dali sygnał że to Oni decydują o Ich losie w tym zakładzie. Jesteśmy…

ZAPOZNAJ SIĘ Z CAŁYM ARTYKUŁEM

mozskarbimierz.pl

Witamy na stronie MOZ Skarbimierz. Zapraszamy do odwiedzania i przeglądania naszego portalu.Strona jest dopiero w rozbudowie, staramy się ją sukcesywnie rozwijać.Mamy nadzieję, że wraz z upływem czasu strona nabierze kolorytu i będzie jednym z częściej odwiedzanych portali.Postaramy się również aby zawierała dużo ciekawych artykułów dotyczących pracowników jak i pracodawcy. za pomocą mozskarbimierz.pl.

ZAPOZNAJ SIĘ Z CAŁYM ARTYKUŁEM